New Mags Coffee Table Books

Není nad funkčnost a dekorativní předmět, který kromě toho, že je hezký, plní i svůj účel, je vždy skvělým doplňkem vašeho domova. Tohle je ideální příležitost, jak si právě takový pořídit!  

Coffee Table Book je kniha, která zdobí váš konferenční stolek nebo polici či knihovnu. Níže uvedený výběr je zaměřen na interiérový design a módu a malé dekorativní knihy jsou stejně vzrušující na čtení jako na pohled. Kvalita tisku je neuvěřitelná a knihy jsou stejně krásné uvnitř jako zvenku. Knihy jako Chanel nebo Louis Vuitton se zaměřují na historii ikonických značek, zatímco kniha Kinfolk je plná inspirace pro váš domov, práci, styl a kulturu.
Versace Catwalk - New Mags
RRP CZK 1 859,00
Nyní je na skladě
The Home Upgrade - New Mags
RRP CZK 1 286,00
Nyní je na skladě
Zobrazit 3 z 3 produktů

Co je to Coffee Table Book?  

Stručně řečeno, Coffee Table Book je velká kniha určená k použití ve vašem interiéru - například na konferenčním stolku. Nepotřebujete celou knihovnu, abyste napodobili klidnou, relaxační atmosféru, kterou si s knihami spojujeme. Coffee Table Books jsou zasvěcené knihy zaměřené na jedno téma. Ať už je tématem interiérový design, móda, sport nebo jídlo, knihy na konferenční stolek jsou jednoduché, ale přesto zasvěcené.  

Na čtení fyzických knih je něco luxusního. Uvolňuje nás způsobem, který surfování na chytrém telefonu nepředstavuje, a je méně pravděpodobné, že vás při čtení něco vyruší, než by tomu bylo u digitálního zařízení. Knihy nám obecně pomáhají dosáhnout hlubšího pocitu klidu a duševní intimity a čtení je téměř meditativní.  

Knihy jsou pro každého! Jsou nadčasové a existují knihy o všem. Podle knižní sbírky můžete o někom hodně poznat - umožňuje vám sdílet zájmy, aniž byste o nich museli mluvit.  

New Mags Coffee Table Books

Společnost New Mags sídlí v Dánsku, kde byla založena v roce 2016. Kromě oblíbených Coffee Table Books značka prodává také časopisy, cestovní průvodce a pohlednice.  

Vybrali jsme pro vás některé z úžasných Coffee Table Books, které prostě musíte mít. Výběr zahrnuje nejoblíbenější knihy o designu, módě, dekoru a životním stylu. Značka klade velký důraz na vyhledávání knih s co nejpřitažlivější estetikou - zaměřuje se na velikost, formáty, ilustrace a barvy. Knihy slouží jako designové předměty, které mohou vylepšit každou místnost a přispět k dotvoření osobnosti a atmosféry.  

Knihy New Mags vnesou do vašeho interiéru pocit luxusu díky svým zlatým obálkám, velikosti a kvalitě, nemluvě o úžasných fotografiích obsažených na jejich stránkách. Pokud je váš styl jednoduchý a minimalistický, je kniha New Mags Coffee Table Book snadným způsobem, jak do svého interiéru vnést barevný nádech. Skvěle se hodí do moderního interiéru, kde ozdobí stůl, komodu nebo poličku. Vneste do svého interiéru trochu života pomocí jedné nebo více knih, které orámují lampu nebo vaše oblíbené dekorativní předměty.
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!