Nový trend: Molekulární lampy

Jste s nimi již obeznámeni? Jsou teď v módě a pravděpodobně je vidíte na Instagramu a Pinterestu. Četné stránky s inspirací pro interiérový design je označily za velký designový trend současnosti. My si také myslíme, že jsou úžasné, a proto jsme pro vás našli všechny ty nejlepší.

Termínem "molekulární lampa" se označují závěsná svítidla a lustry s několika světelnými zdroji propojenými do molekulárního vzoru. Jsou neuvěřitelně dekorativní, ať už svítí, nebo ne, a dodají vašemu interiéru moderní a sochařský výraz. Zavěste si molekulární lampu nad jídelní stůl nebo kuchyňský ostrůvek a okamžitě místnost vylepšete.

Zkombinujte dva největší trendy v interiérovém designu - mosaz a molekulární lampy - a získejte moderní vzhled
.

Lustr Franklin v mosazném provedení od společnosti Menu nabízí krásnou kombinaci mosazi a molekulárního vzoru. Tvar svítidla je zcela zvláštní a má industriální vzhled. Lampa je velká a zabírá hodně místa, takže se skvěle hodí do místností s vysokými stropy a dlouhými jídelními stoly.

Chcete průmyslovou nebo syrovou lampu?
Pořiďte si tuto lampu od dánské značky Menu.
Molekulární závěsná lampa s 5 žárovkami od společnosti House Doctor je vyrobena z mosazi a má pět světelných zdrojů v molekulárním vzoru. Přívěsek má starožitný vzhled a je obzvláště krásným příkladem molekulární lampy. Lampu lze použít kdekoli v domácnosti, ale obzvlášť dobře se hodí do centrálních obytných prostor.


Starožitný výraz zkombinujte s moderními molekulárními lampami.
Tento krásný přívěsek od společnosti House Doctor si můžete koupit přímo zde.
Přívěsek Ballroom Molecule Brass/Army vám dává možnost skutečně si vychutnat moderní design v kombinaci s ruční kvalitou. Kromě ručně foukaných skleněných stínidel se lampa skládá ze zářícího mosazného rámu. Tento krásný přívěsek od dánské společnosti Design by Us je inovativní a barevný - a právě teď neuvěřitelně moderní.


Chcete lampu, která určitě upoutá pozornost?
Vyberte si tento poutavý přívěsek dostupný v různých barvách a materiálech.
Společnost 101 Copenhagen vytvořila tento modernistický přívěsek, který kombinuje architektonický tvar s moderním molekulárním vzorem. Stínidla jsou vyrobena z kartáčované mosazi, čímž je zajištěno, že se lampa zařadí mezi vysoce moderní molekulární svítidla!


Du chcete výrazný kousek s architektonickými liniemi?
Kupte si ji od společnosti 101 Copenhagen přímo zde.

Kterou molekulární lampu si vyberete?

Molekulární lampy již najdete v mnoha domácnostech po celém světě. Jsou jasnou volbou pro zavěšení nad jídelní stůl, protože více světelných zdrojů osvětluje jak samotný stůl, tak celou místnost - ideální osvětlení pro stolování. Je snadné pochopit, proč jsou tak oblíbené.

Asi nejdůležitější je mít na paměti, že výběr je obrovský a může být téměř nemožné si vybrat. Doufáme, že vám tento malý průvodce některými možnostmi, které najdete u nás v Lampemesteren, pomůže najít tu, která nejlépe vyhovuje vašemu stylu zařizování - ale kterou si vyberete?