Staňte se součástí komunity Lampemesteren

#ANOLAMPEMESTEREN
Všichni rádi sbíráme inspiraci a zkoumáme nádherné domovy zveřejněné na Instagramu, Pinterestu a Facebooku. Je to vzrušující a nutí to k zamyšlení! Rádi bychom získali svolení ke sdílení vašich fotografií na našich webových stránkách, sociálních sítích a v newsletterech – samozřejmě s uvedením vašich zásluh.Pokud souhlasíte s tím, abychom vaše fotografie sdíleli, označte je hashtagem #anoLampemesteren. Je to snadný způsob, jak nás upozornit, že nám dáváte svolení k použití snímků a že souhlasíte s následujícími podmínkami:

  • Dáváte společnosti Lampemesteren svolení k použití snímků označených #anoLampemesteren na našich webových stránkách, sociálních sítích a v newsletterech. Tento souhlas je nevýhradní a bez nároku na honorář
  • Požádali jsme vás o souhlas s použitím obrázků v našem internetovém obchodě a na sociálních sítích. Toto svolení chrání vaše snímky
  • Nikdy si nebudeme nárokovat vlastnictví vašich obrázků, ale budeme je používat pro marketingové účely na webových obchodech Lampemesteren a na naší sociální síti.


V současné době máme webové obchody na těchto trzích:


Dánsko, Norsko, Švédsko, Finsko, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Nizozemsko, Belgie, Francie, Polsko, Portugalsko, Maďarsko, Irsko, Česká republika a Španělsko. Pro zbytek světa máme také webový obchod v angličtině – Lampemesteren.com.


Jsme aktivní na následujících kanálech:
Facebook, Instagram, Pinterest, YouTube, E-mail marketing.


Váš souhlas znamená, že si ponecháváte práva na své snímky a že všechny osoby, které se na těchto snímcích objevují, souhlasily s tím, že je společnost Lampemesteren použije pro online marketing. Současně souhlasíte s tím, že použití vašich snímků neporušuje práva třetích osob ani neporušuje zákon.


Těšíme se na sdílení vašich snímků a inspiraci pro naše sledující.
S pozdravem Lampemesteren

This is how it will look


When you give us permission to use one of your images, it could appear on our homepage, an inspiration page, a product or category page, and son on – below you can see examples of how it could look.
We will always link to your image on Instagram or your profile so our visitors can visit you too.