Cyber Monday na Lampemesteren.cz

20% sleva pro ty, kteří nestihli Black Friday


Od půlnoci z neděle na pondělí 27. listopadu 2023 slavíme Cyber Monday.

Nabízíme 20% slevu na vše kromě Philips Hue, Gubi, limitovaných edic a zlevněných položek.V návaznosti na Black Friday slaví společnost Lampemesteren také Cyber Monday.
Den neuvěřitelných nabídek a značkových svítidel ve slevě. Chcete se zapojit?

Vyřešte své vánoční dárky včas a ušetřete přitom!

Co je Cyber Monday?

Cyber Monday vzniklo v USA, kde se stalo rozšířením Black Friday. V počátcích se Black Friday vztahoval pouze na fyzické obchody, ale s rozmachem online maloobchodu nakonec přišel čas převést fyzické prodeje na online akci. Ta samozřejmě nemohla připadnout na stejný den jako Black Friday, protože lidé byli zaneprázdněni využíváním fyzických výprodejů. Místo toho se pondělí po Black Friday - neboli pondělí po Dni díkůvzdání - přejmenovalo na Cyber Monday. Tento den je zaměřen na online nabídky a věnuje se online maloobchodu.

Šťastné nakupování!

Svítidla pro kybernetické pondělí

Lampemesteren je domovem široké nabídky světelných řešení, a to i v největší den online nákupů v roce. V pondělí 27. listopadu 2023 , najdete na našich webových stránkách stolní lampy, podlahové lampy, nástěnné lampy, závěsná svítidla a řešení venkovního osvětlení. Ať už potřebujete jakýkoli druh osvětlení, jsme si jisti, že pro vás máme ideální řešení. Na jedné straně je tu otázka, jaké světlo a typ lampy potřebujete, a na druhé straně je tu design. Víme, že tvar a funkčnost jsou nezbytnou součástí každého designu, proto máme na skladě pouze smetanu - tedy lampy, které kombinují obojí! Pokud hledáte dokonalé závěsné, venkovní bodové nebo jakékoli jiné osvětlení, v Lampemesterenu ho zaručeně najdete.
Tento velký den online nakupování je ideální pro vyřízení vánočních dárků a díky 100denní lhůtě na vrácení zboží od společnosti Lampemesteren může obdarovaný dokonce vyměnit krásnou designovou lampu nebo venkovní osvětlení, pokud si zamiloval jinou barvu nebo model.