Dětské lampičky do útulných pokojů

Dětské lampičky pro útulné pokoje

Hledáte lampu do dětského pokoje?
Podívejte se na tento článek.


Pan Maria - lampy pro nejmenší

Pan Maria - lampy pro nejmenší

Fantastické dětské lampy od pana Marii jsou ideální pro hravý dětský vesmír. Výrazné lampy jsou inspirovány tvory, které děti poznávají od útlého věku - včetně lvů, králíků, slonů a medvídků.

Lampy "První světlo" jsou obzvlášť nádherné pro ty nejmenší. Lampičky jsou vyrobeny ze silikonu bez obsahu BPA, jsou měkké na dotek a lehké, takže se s nimi snadno manipuluje bez ohledu na věk. Díky dobíjecím LED modulům lze lampičky nosit s sebou. Plné nabití vydrží 24-100 hodin v závislosti na jasu.

Najdete zde nabídku dětských lampiček od pana Marie.
Ferm Living - Rozkošné dřevěné nástěnné lampy

Ferm Living - Rozkošné dřevěné nástěnné lampy

Nástěnná svítidla od společnosti Ferm Living vnesou do dětského pokoje útulný nádech. Pod dekorativním horkovzdušným balónem si mohou číst svou oblíbenou knížku nebo se natáčet v záři obláčku. Úhledný a klasický výraz se bez problémů hodí do každého pokoje a jednoduché siluety udělají do interiéru svůj otisk.

Okouzlující dětské lampy od Ferm Living najdete zde.
Bizarní a nápadité dětské lampy od společnosti Seletti

Bizarní a nápadité dětské lampy od společnosti Seletti

V zábavném a uměleckém sortimentu Seletti najdete také lampičky pro nejmenší. Hravé designy jsou oblíbené u dětí i dospělých. Výrazné lampy dodají každému interiéru špetku osobitosti, nemluvě o účinném světle.

Ať už dáváte přednost chladnému robotovi nebo zvířecí říši, úsměv na tváři vám vykouzlí zejména lampy Marcantonio Raimondi Malerba. Výrazné motivy mají společný bílý povrch, který dodá minimalistický a sofistikovaný nádech každé místnosti.

Zábavné dětské lampy od Seletti najdete zde.
Naší rozsáhlou nabídku dětských lampiček najdete zde


Vždy si můžete prohlédnout další skupiny výrobků v našem sortimentu, například: Obývací pokoj Venkovní Kancelář Kancelář