Hledání dokonalého svatebního daru

Potřebujete pomoci s výběrem ideálního svatebního daru? Můžeme vám pomoci! Zde je výběr 13 svítidel za různé ceny a pro mnoho různých použití.

Lampy jsou dokonalou kombinací designu a funkce. Musí ladit se stávajícím konceptem výzdoby - i když jde o výrazné kousky - a zároveň fungovat jako praktické osvětlení. Darujte šťastnému páru dárek, který vydrží léta a každý den jim vykouzlí úsměv na tváři. Není pochyb o tom, že nová lampa bude šťastnou vzpomínkou na jejich velký den!

Ale jakou lampu vybrat? Měla by to být nadčasová klasika, které si budou vážit celý život? Nebo moderní lampa, která odráží jejich současný vkus? Nebo co něco osobního, co ukáže, že je opravdu znáte a rozumíte jim? Ať už se rozhodnete pro jakýkoli tvar a barvu, můžete si být jisti, že jedna z těchto 13 lamp bude krásnou připomínkou jejich nového společného života.Tento průvodce vám pomůže najít přesně tu lampu, která se bude hodit k oslavovanému páru!
.

Nový design ikon:

Manželství je investice do budoucnosti - darujte jim dárek, který je stejně tak zaměřený na budoucnost. Nová designová ikona! Mnozí si je již oblíbili a my jsme si jisti, že novomanželé si je zamilují stejně tak.
Stolní lampa Gräshoppa - GUBI

Expresivní a hravý design, který v roce 1947 vytvořila Greta M. Grossman. Tato lampa je ideálním funkčním a estetickým osvětlením pracovního stolu. Pracují novomanželé z domova nebo mají koníčka, který vyžaduje stůl s vynikajícím pracovním světlem? Darujte jim tuto moderní klasiku, která vytvoří to správné pracovní prostředí. Je stejně dekorativní jako funkční a svědčí o tom, že si váží kvality a designu.
Přívěsek Caravaggio - Lightyears

Přívěsky Caravaggio od společnosti Lightyears vytvořila dánská designérka Cecilie Manz. Jednoduchá krása a minimalistický vzhled jim pomohly v mžiku získat status klasiky. Pomozte novomanželům vytvořit příjemnou a útulnou atmosféru u jejich jídelního stolu pomocí jednoho z těchto přívěsků od společnosti Lightyears. Jejich krásné stropní osvětlení osvětlí mnoho chutných večeří.

Barevné:

Přemýšlíte o netradičním dárku, který šťastnému páru opravdu ukáže, že ho dobře znáte? Pak si vyberte některou z mnoha našich barevných a náladových lampiček. Vyberte si barvu, která se k nim dokonale hodí, a darujte jim barevnou vzpomínku, která jim vydrží po celý život.
Květina VP1 - &tradice

Jsou novomanželé barevní a trochu retro? S přívěskem Flowerpot od &tradition jim můžete darovat lampu přesně v té správné barvě, která bude ladit s jejich interiérem inspirovaným retro stylem. Květináč Flowerpot má rád každý a výběr jednoho v oblíbené barvě šťastného páru dělá dárek ještě osobnějším a promyšlenějším.
Přívěsek E27 - Muuto

Tento jednoduchý a barevný přívěsek od společnosti Muuto lze použít samostatně nebo zavěšený ve dvojici či ve skupině. Ať už se je novomanželé rozhodnou použít jakkoli, dodají každému domovu špetku kreativního nádechu. Vyberte si přívěsek E27 v barvě, kterou má pár rád, a stane se cennou připomínkou výjimečného dne.

Sochařský:

Pro mnohé z nás je styl nejdůležitějším faktorem při zařizování. Ukažte novomanželům, že umění a funkce se dokonale snoubí v jedné z těchto nádherných lamp. Obě jsou sochařské, něco krásného, na co se můžete dívat po mnoho let. (Kromě sebe navzájem, samozřejmě!)


Nejlepší svatební dar! Darujte novomanželům tento fantastický lustr od společnosti Flos - moderní klasiku a sochu samu o sobě. Svítidlo vytvořil italský designér Gino Sarfatti a jeho italské dědictví je jasně patrné. Je elegantní a důrazné zároveň - dárek, který upoutá pozornost a bude šířit mistrovské osvětlení v předsíni manželů nebo nad jejich jídelním stolem.


Tato sochařská stolní lampa od společnosti Menu je vyrobena z moderních materiálů, jako je beton a mramor. Jsou novomanželé stylovými milovníky skandinávského designu? Dánská značka Menu je zárukou obou kvalit. Se stolní lampou JWDA darujete dárek, který bude zářivým příspěvkem k modernímu interiéru šťastného páru.

Experimentální:

Mají už novomanželé domov plný klasických designových prvků? Pak jim darujte něco úplně nového a jiného! Určitě se jim bude líbit lampa vytvořená v experimentálním designovém jazyce, která je v kontrastu s jejich tradičnější klasikou - dodá jejich domovu vzrušující a moderní nádech.
Stolní lampa Kizu - nové práce

Ve stolní lampě Kizu se střetávají dva geometrické tvary. Tradiční stínidlo směřující dolů je postaveno na hlavu, čímž lampa získává experimentální a osobitý vzhled. Je ideálním svatebním darem, protože při každém pohledu na ni upoutá pozornost snoubenců a připomene jim jejich výjimečný den.
Dřevěná stojací lampa Oslo - Severní

Stojací lampa Oslo Wood od společnosti Northern byla inspirována světly velkoměsta, světlem filtrovaným městskými budovami a otevřenými prostranstvími, sloupy veřejného osvětlení a stromy. Lampa vyzařuje měkké a rozptýlené světlo s výrazně městským charakterem. Pokud novomanželé milují puls města, bude pro ně tato stojací lampa jako stvořená.

Jedinečné:

Můžete strávit věčnost hledáním dokonale jedinečného svatebního daru. Koneckonců, co dáte páru, který má všechno? Proč ne opravdu výjimečnou lampu? Lampy šíří světlo i štěstí a obojího není nikdy dost.
Knekt v matné černé barvě - Konsthantverk

Mají novomanželé rádi ruční práce a rustikální styl interiéru? Lampa Knekt - dostupná ve stolní i podlahové verzi - by mohla být skvělou volbou, která bude dokonale ladit s jejich stylem. Je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů v té nejlepší řemeslné tradici. Lampy od společnosti Konsthantverk zaručeně dodají každému domovu něco jedinečného.
Mantis nástěnné svítidlo - Schottlander

Svítidla Mantis vytvořil německo-britský designér Bernhard Schottlander v roce 1952. Díky svému neobvyklému, téměř vznášejícímu se dojmu jsou dnes modernější než kdykoli předtím. Je v nich také něco hravého - dnes opravdu nejsou k dispozici žádné jiné lampy, které by se Kudlance podobaly. Byly by ideálním dárkem pro pár, který vždy hledá to, co je výrazné a neobvyklé.

Průmyslové:

Mají novomanželé rádi suroviny, jako je beton a mosaz? Nebo dokonce chrom? Ukažte jim, že máte přehled o jejich vkusu, a darujte jim industriální lampu. Jsou oblíbenější než kdy jindy a šťastný pár jistě udělají ještě šťastnějším!
Bestlite BL6 nástěnné svítidlo - GUBI

Svítidla řady Bestlite společnosti GUBI vytvořil britský průmyslový designér Robert Dudley Best v roce 1930. Díky čistým liniím je vliv Bauhausu na Bestův designový jazyk nepřehlédnutelný - přijal důraz na funkčnost z období Bauhausu. Nástěnná lampa Bestlite je funkční a zároveň nesmírně elegantní svítidlo, lampa, která nadchne pár moderních novomanželů.
Stolní lampa Kaiser Idell - Fritz Hansen

Skutečná industriální ikona! Vytvořil ji designér Bauhausu Christian Dell v roce 1936 a od svého prvního objevení je neuvěřitelně oblíbeným příkladem tohoto stylu. Její funkčnost a chromované detaily jsou ozvěnou industrializace a urbanizace počátku 20. století. Darujte ho páru, který sdílí vášeň pro historii architektury a designu.

Venku:

Pokud si šťastný pár právě pořídil nový dům nebo se chystá založit zahradu, pak budou venkovní lampy opravdu pozorným dárkem. Venkovní osvětlení je na zahradě nebo podél příjezdové cesty nezbytné a pomáhá vytvořit příjemnou atmosféru kolem nového domova novomanželů.
Venkovní svítidla ve tvaru kostky - LIGHT-POINT

Tyto malé čtvercové lampy se tradičně používají venku, ale stejně dobře by fungovaly i v interiéru - například na chodbě. Darujte novomanželům lampy Cube a nechte je prozkoumat všechny možné způsoby jejich využití. Perfektní a velmi užitečný dárek, který bude dělat radost po mnoho let.