Ingo Maurer Stolní lampy

Výjimečné lampy, báječné osvětlení a nápaditý nábytek vznikají u Ingo Maurera od poloviny 60. let. Za tyto nádherné výtvory je zodpovědný vlastní tým Ingo i externí designéři.  

Stolní lampy od Ingo Maurera jsou jako bonbónek pro smysly a nutí nás vnímat osvětlení novým způsobem. Vezměte si například rozpustilé svítidlo Knot brothers, okouzlující Birdie's Busch a jeho drzého bratrance BiBiBiBi.  

Ingo Maurer vytváří jedinečné stolní lampy pro ty, kteří chtějí osvětlení se silou, duchem a zjevnou vůlí vyniknout nad rámec obvyklého.  

Ústředním bodem je estetika, a ačkoli Ingo Maurer v průběhu let úzce spolupracoval také s fotografy, kteří lampy fotografovali, a ukázal, že ani ty nejmenší detaily nejsou ponechány náhodě.  

Jsme nesmírně potěšeni, že můžeme tyto zajímavé lampy od Ingo Maurera nabízet v našem internetovém obchodě, a těšíme se, že je představíme ještě více zákazníkům.
Žárovka Brass Stolní Lampa - Ingo Maurer
RRP CZK 44 597,00
Očekává se v: 14 - 16 dnů
Birdie's Busch LED Stolní Lampa - Ingo Maurer
RRP CZK 49 106,00
Očekává se v: 14 - 16 dnů
Žárovka Stolní Lampa - Ingo Maurer
RRP CZK 38 769,00
Očekává se v: 14 - 16 dnů
My New Flame USB Stolní Lampa Red - Ingo Maurer
RRP CZK 13 158,00
Očekává se v: 14 - 16 dnů
Campari Bar Stolní Lampa - Ingo Maurer
RRP CZK 27 083,00
Očekává se v: 14 - 16 dnů
Zobrazit 22 z 22 produktů
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!