Kolekce AJ v nových barvách!NOVÉ BARVY KOLEKCE AJ
Máme rádi lampy AJ, a pokud je máte rádi i vy, pak jsme přesvědčeni, že vás tyto nádherné nové produkty nadchnou! Kromě černé, bílé a světle petrolejové obsahuje nová kolekce tmavě zelenou, okrově žlutou, rezavě červenou, půlnočně modrou, lilkovou a dva odstíny šedé. Barvy se krásně vážou k vesmíru Arne Jacobsena a byly pečlivě vybrány tak, aby podtrhly podstatu lampy AJ.
<hr><font size="+2">Možná je čas být statečný?</font>


Možná je čas být statečný?

Kolekce AJ je skutečnou designovou klasikou a my jsme nadšeni, že se kolekce rozrůstá o řadu nových krásných barev!

Vybrat favorita může být těžké, ale pokud milujete severský styl, Stěna v černé barvě pro vás může být jasnou volbou. Ale možná je čas být odvážný a jít do trochu pestřejších barev? Díky nedávným přírůstkům do kolekce AJ nikdy nebyl lepší čas vyzkoušet něco nového.
<hr><font size="+2">Vneste do svého života trochu světla s novými lampami AJ</font>


Vneste do svého života trochu světla s novými lampami AJ

Pokud byste si měli troufnout vybrat jednu nebo dvě barvy, mohli byste začít s půlnoční modrou nebo lilkovou, protože tyto dvě barvy jsou hluboké a klidné a dobře se hodí k šedým odstínům. Tmavě modré a petrolejové modely byly - a stále jsou - velmi oblíbené díky své tlumené povaze, která přispívá k pocitu klidu a rovnováhy. Je to skvělý způsob, jak přidat do interiéru trochu barvy a tepla, pokud se necítíte příliš barevně.

Pokud chcete svůj domov vylepšit, existuje spousta drobností, kterými můžete změnit výraz svého interiéru. Oblíbeným řešením je vymalování jedné stěny v ložnici, kuchyni nebo obývacím pokoji, přičemž oblíbené jsou zejména šedé odstíny. Pokud chcete něco jiného a nového, doporučujeme tmavě modrou nebo lilkovou barvu a AJ lampu k tomu, a jen tak je váš dekor zcela nový.
<hr><font size="+2">Rozsviťte svůj život barevným kaleidoskopem!</font>


Rozsviťte svůj život barevným kaleidoskopem!

Vedle svítidel AJ v barvách lilkovitá, půlnoční modrá a světle a tmavě šedá uvedla značka na trh také atraktivnější barvy okrově žlutá, rezavě červená, světle petrolejová a tmavě zelená. Nové barvy jsou úzce spjaty s vlastním vesmírem Arne Jacobsena a byly vybrány na základě toho, které barvy nejlépe podtrhují podstatu lampy AJ.

Naplňte tedy svůj život barvami, vyzvěte své smysly a vneste do svého interiéru život a dynamický nádech díky poutavým odstínům, jako je Ochre Yellow a Rust Red. Zaručeně se stanou výjimečným doplňkem neutrálních a minimalistických domovů, které potřebují poslední dotek.

Ohromující petrolejové odstíny se pozoruhodně dobře snoubí se zelenými odstíny a naopak, takže lampy AJ Dark Green a Light Petroleum se dokonale doplňují, upoutávají pozornost v bílých nebo neutrálních interiérech a vytvářejí úžasný estetický kontrast.
<hr><font size="+2">Ušetřete si zrcadlo s lampami AJ z leštěné oceli</font>


Ušetřete si zrcadlo s lampami AJ z leštěné oceli

Pořiďte si originální lampu AJ z oceli s leštěným povrchem. V pravém stylu Arne Jacobsena odráží své okolí a zdůrazňuje jednoduchý a výrazný vzhled, který je pro design AJ charakteristický, a zároveň poskytuje vynikající světlo. Jedinečná leštěná ocel navíc dodává lampám moderní a exkluzivní vzhled, který se hodí k jakémukoli stylu interiéru a vzbuzuje pozornost.

Všechny neuvěřitelné lampy AJ z leštěné oceli najdete zde.

Toto je jedna z našich nejoblíbenějších, ale na výběr je jich spousta, což je skvělé, protože každý máme jiný styl a vkus.
KOMPLETNÍ SORTIMENT SVÍTIDEL ARNE JACOBSEN AJ NAJDETE ZDE