Louis Poulsen - Zaměření na správné světlo

Louis Poulsen je známý po celém Dánsku i ve světě svým přístupem ke správnému světlu. To byla jedna z hlavních věcí, na kterou Poul Henningsen myslel, když navrhoval první svítidla PH na principu tří stínidel, která mu umožnila dosáhnout světla, jež neoslňuje.

Správné světlo má pro Louise Poulsena stále velký význam a díky vývoji technologií existuje více možností úžasného nastavení světla než kdykoli předtím.

Další informace o Poulu Henningsenovi najdete zde
Technologie LED v centru pozornosti

Technologie LED v centru pozornosti

Společnost Louis Poulsen do svých svítidel důkladně začlenila novou technologii LED. Je to jasně vidět na nových přírůstcích, jako je kolekce Yuh a malá Panthella Mini. V dnešní době je mnoho klasických svítidel k dispozici v LED provedení. Platí to jak pro PH Artichoke, tak pro AJ Eklipta.

V poslední době začala společnost vyrábět sady, které z klasických svítidel Louis Poulsen udělají svítidla se zabudovanou LED diodou. Pokud chcete svou lampu Louis Poulsen přestavět na verzi s LED, můžete se obrátit na náš zákaznický servis, který prověří, zda je tato možnost.

Existují dva různé druhy sad. Náhradní sady: u nich společnost Louis Poulsen doporučuje, aby si na modernizaci vaší lampy pozval elektrikáře. Sady pro dodatečnou montáž: tyto sady jsou poměrně jednoduché a můžete je použít sami. Pokud si nejste jisti, že to zvládnete sami, doporučujeme kontaktovat elektrikáře.

Seznam světelných zdrojů s dostupnými náhradními sadami nebo sadami pro dodatečnou montáž je pravidelně aktualizován, ale níže uvádíme některé ze světelných zdrojů, které mají v současné době k dispozici modernizaci LED.

Náhradní sady:

 • AJ 50 Wall

 • Flindt Wall

 • Enigma 825

 • NJP

 • AJ Eklipta
 • Sady pro dodatečnou montáž:

 • PH Snowball

 • PH 5-4½

 • VL45 Ø370

 • PH Artichoke Ø480

 • Různé výhody LED

  Technologie LED má mnoho výhod, ať už myslíte na životní prostředí, nebo jen na účet za elektřinu. Nejnovější technologie LED poskytuje lampě rovnoměrné světlo a otevírá jedinečné možnosti, pokud jde o design. Už nejsme omezeni nutností mít zástrčku a tradiční zdroj světla.

  Navíc je technologie LED šetrnější k naší úžasné planetě, protože LED spotřebovává méně elektřiny. Jako bonus se váš účet za elektřinu drasticky sníží, pokud bude více než polovina vašich světel LED.

  Máte-li jakékoli dotazy ohledně světelných zdrojů LED pro svítidla Louis Poulsen nebo možnosti upgradu na vestavěnou technologii LED, vždy se můžete obrátit na náš zákaznický servis.

  Náš internetový obchod nabízí také široký sortiment náhradních dílů svítidel Louis Poulsen. Najděte svůj náhradní díl zde.

  Pokud nemůžete najít náhradní díl, který hledáte, pošlete nám e-mail s fotografií a my se podíváme, zda ho pro vás můžeme sehnat.