Markslöjd Stropní Lampy

Společnost Markslöjd se etablovala jako přední výrobce světelných řešení, která jedinečným způsobem kombinují formu a funkci. Jejich řada stropních svítidel je jen jedním z příkladů jejich snahy poskytovat osvětlení nejvyšší kvality, které dodá každé místnosti styl i funkčnost. Níže si můžete prohlédnout celou naši nabídku, abyste mohli najít dokonalá stropní svítidla Markslöjd pro svůj interiér!

Všechny lampy Markslöjd najdete zde
Mist 3 Stropní Lampa White - Markslöjd
RRP CZK 5 497,00
Očekává se v: 4 - 6 dnů
Crest 4 Stropní Lampa Sandy White - Markslöjd
RRP CZK 5 102,00
Očekává se v: 4 - 6 dnů
Barcelona Stropní Lampa 5L White - Markslöjd
RRP CZK 4 213,00
Očekává se v: 4 - 6 dnů
Crux Stropní Lampa Black - Markslöjd
RRP CZK 5 530,00
Očekává se v: 4 - 6 dnů
Crest 3 Round Stropní Lampa Sandy White - Markslöjd
RRP CZK 3 784,00
Očekává se v: 4 - 6 dnů
Crest 3 Round Stropní Lampa Black - Markslöjd
RRP CZK 3 784,00
Očekává se v: 4 - 6 dnů
Barcelona Stropní Lampa 3L Steel - Markslöjd
RRP CZK 2 862,00
Očekává se v: 4 - 6 dnů
Global Stropní Lampa H22 White/Chrome - Markslöjd
RRP CZK 1 413,00
Očekává se v: 4 - 6 dnů
Zobrazit 18 z 18 produktů

Rozsviťte svůj strop stropním svítidlem Markslöjd


Z jedinečné řady stropních svítidel Markslöjd vynikají zejména tři varianty, a to stropní svítidla Merlot, Mist a Ciro. Tato svítidla reprezentují různé styly a funkce, ale společným znakem všech je vysoká kvalita, funkčnost a nepřekonatelná estetika, která charakterizuje celý sortiment Markslöjd.

  • Stropní svítidlo Merlot je krásným příkladem schopnosti společnosti Markslöjd vytvářet stropní svítidla s nadčasovým a elegantním designem. Díky svému elegantnímu a minimalistickému vzhledu dodá stropní svítidlo Merlot každému stropu jemný a přitom rafinovaný nádech. Kruhová stínidla z opálového skla vytvářejí příjemné, měkké a neoslňující osvětlení, které zároveň dokáže vytvořit příjemnou a útulnou atmosféru, jež je ideální pro relaxaci i společenská setkání. Mnoho skleněných stínidel, která svítidlo charakterizují, vytváří celkový jedinečný výraz, který z něj činí výrazný prvek v interiéru i funkční zdroj světla.

  • Stropní lampa Mist je dalším pozoruhodným přírůstkem do řady stropních svítidel Markslöjd. Díky svému jedinečnému a modernímu designu dodává stropní svítidlo Mist každé místnosti odvážnou a futuristickou estetiku. Výkonné osvětlení zároveň vytváří lehkou a vzdušnou atmosféru, která je ideální pro osvětlení větších prostor nebo pro dodání moderního nádechu interiéru. Jeho minimalistický a moderní design mu navíc dodává nádech elegance, který bez námahy umístíte do všech druhů interiérů.

  • Stropní svítidlo Ciro představuje elegantní, stylové a vysoce praktické řešení stropního osvětlení. Díky svému krásnému a jednoduchému designu dodá stropní svítidlo Ciro jemnou eleganci každé místnosti. Měkké a příjemné osvětlení vytváří hřejivou a příjemnou atmosféru, která je ideální pro vytvoření útulnosti a pohodlí v domácnosti. Stropní svítidlo Ciro zároveň umožňuje zaměřit osvětlení dokonale podle vašich preferencí, takže jednotlivé světelné zdroje lze nastavit podle měnících se potřeb.

    Ať už se jedná o Merlot, Mist nebo Ciro, stropní svítidla Markslöjd jsou symbolem kvality, stylu a funkčnosti. Díky svému inovativnímu designu a vynikajícím světelným vlastnostem jsou ideální volbou pro každého, kdo chce vylepšit své stropní osvětlení s nádechem elegance, stylu a vysoké funkčnosti.
  • Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
    Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!