Měděné lampy

LAMPY S MĚDĚNÝM POVRCHEM


Metalické barvy se v posledních letech staly velmi módními a zejména měděné lampy s načervenalými a zemitými tóny si získaly oblibu u Dánů. Měděné lampy jsou vysoce dekorativní a jejich lesklý povrch přináší po místnosti zářivé a teplé odrazy světla, které se krásně hodí ke všem neutrálním barvám pro vnitřní i venkovní použití. Vyrábějí se v mnoha variantách - pro elegantní a stylové domácnosti, ale i pro rustikálnější dekorace. Měď se používá k mnoha účelům; ať už jde o kabely, počítačové komponenty a vodiče, protože tento kov je dobrým vodičem elektřiny a tepla. Kromě toho je měď příjemný a měkký kov, se kterým se dobře pracuje. Červená barva kovu je způsobena elektronovými sloučeninami, které v mědi působí. Stručně řečeno, tyto elektronové sloučeniny snáze vyzařují množství energie v přirozeném červeném světle, které se odráží zpět.Pravděpodobně neexistuje stůl, na kterém by tato stylová a elegantní měděná lampa nevypadala dobře. Stolní lampa 205 v černo-měděné barvě od společnosti Lampe Gras poskytuje příjemné a přímé světlo, při kterém se příjemně čte i píše. Díky nastavitelným ramenům lze lampu otáčet a natáčet do mnoha směrů tak, aby světlo dopadalo přesně na to správné místo. Lampa č. 205 je k dispozici také s chromovaným rámem.
Mezi stojacími lampami jsou také elegantní modely, které jsou připraveny dodat vašemu interiéru skutečnou dávku elegance. Minerva od společnosti Lindby využívá industriální vzhled svého designu a stojí na stativu, který připomíná něco, do čeho byste upnuli zrcadlovku. To dodává lampě vzrušující kontrast a elegantní parabolické stínidlo dodává krásné stojací lampě na zajímavosti a kráse.
Pokud vaše stropní osvětlení potřebuje kromě praktičnosti také eleganci, nemůžeme vám doporučit nic jiného než ikonickou řadu Joudy od společnosti Lindby. Nádherné stropní svítidlo Joudy 4 je bodové osvětlení, které boří stereotyp, že bodová svítidla jsou anonymní, malé světelné zdroje na stropě. Lindby používá lesklou mosaz k vytvoření čtyř světelných zdrojů, které jsou úžasně nasměrovány jak směrem ke skříním, tak i po místnosti, a skutečně ozvláštňují prostor.
Pro robustnější a industriálnější vzhled doporučujeme Julin od společnosti Lindby, který funguje jako čtyři reflektory na dvou samostatných lištách, které se spojují v jednu stříšku. Reflektory připomínající architektonické lampy používají elegantní černý design a uvnitř každého reflektoru je vnitřní strana stínidla opláštěna kovem v barvě mědi. Krásné stropní svítidlo je vysoce nastavitelné a poskytuje praktické i pohodlné světlo, protože každé stínítko lze otáčet a nastavovat.
Ve světě nástěnných svítidel můžete narazit na Karam od společnosti Arcchio, které je extrémně minimalistické a působí téměř futuristicky. Jediný kus ohýbaného kovu tvoří vnější stínidlo, které chrání a ukrývá vnitřek lampy. Kov je zbarven do černa, ale uvnitř oblouku je zvlněný kus kovu měděné barvy, který odráží vestavěnou LED stopu nahoru i dolů po stěně, na které lampa visí. Lampu můžete použít v obývacím pokoji, kanceláři nebo na chodbě, kde jistě dodá další barevný nádech.
Měděné lampy jsou samozřejmě také dekorativní a vhodné jako venkovní osvětlení!
Tento Rørhat od společnosti Light Point s krásným a jednoduchým půlkruhem je ideální pro umístění do zahradního záhonu nebo podél příjezdové cesty. Umožňuje doplnit pod lampu jména nebo adresy a lze ji použít i u vchodu do domu. Svítidlo Rørhat je k dispozici také pro montáž přímo na zeď.
Na Lampemesteren najdete velký výběr měděných lamp pro váš domov nebo zahradu!