Mosazné – krásná a moderní volbaDECHOVKA JE TU NAPOŘÁD!


Mosaz je nová černá! Trend kovů nabírá na síle všude a po dlouhém období mědi nyní převzala vládu mosaz, kterou můžete vidět ve všem od nábytku přes doplňky až po lampy. Mosaz se dokonale hodí k oblíbenému severskému stylu tlumených barev, minimalismu a udržitelnosti. A je třeba ji sladit! Zkombinujte v obývacím pokoji sametovou pohovku, konferenční stolek ze surového dřeva a mosaznou lampu. Různé materiály se krásně doplňují a vytvoří nádherný a záviděníhodný vzhled! Na tuto vlnu naskočilo mnoho velkých designérů a v nabídce najdete krásné mosazné lampy od značek Gubi, Tom Dixon, Louis Poulsen, &tradition, Flos a mnoha dalších.Pokud hledáte klasický vzhled s nádechem, může být jednou z možností lampa IC od společnosti Flos. Je k dispozici jako nástěnné, závěsné a stojací svítidlo a zaručeně se hodí do každé domácnosti!

A co třeba přívěsek Etch od Tom Dixon? Jiný, geometrický, krásný a šíleně elegantní. Nová série Plane od Toma Dixona je také krásnou volbou, pokud se trend mosazi přesouvá i do vašeho domova.

Jednou z velkých mosazných novinek je VP Globe - nyní v mosazném provedení! Klasická lampa VP Globe byla uvedena na trh ve výroční verzi a díky novému vzhledu je ještě krásnější než dříve! Lampu VP Globe v mosazném provedení najdete zde!.

Máme nepřeberné množství možností a mosazná vlna se bude valit ještě dlouhá léta, takže přivítejte mosaz ve svém domově - nebudete litovat!
Mosaz se do našeho interiéru skutečně dostala v podobě drobných, delikátních detailů. Skutečná klasika byla aktualizována a nyní je v moderním interiérovém designu ještě aktuálnější.

Stolní lampa KAISER Idell Luxus je nyní k dispozici ve speciální mosazné edici. Klasická mosazná stolní lampa je téměř úchvatná a v moderním interiérovém designu nesmí chybět. Skutečný vzhled inspirovaný vintage, kde mosazné detaily časem patinují a dodávají jí jedinečný vzhled. Mosazná verze je oslavou 100. výročí hnutí Bauhaus. První lampa KAISER Idell spatřila světlo světa již v roce 1931 a dnes je světoznámou ikonou Bauhausu.

Zařaďte mosaz do designu svého interiéru v podobě malých a jemných detailů. V kombinaci s elegantním designem je to prostě dokonalé.

Více informací o krásné stolní lampě ze speciální edice Fritz Hansen najdete zde!
Stojanová lampa Moisia od společnosti Lindby má čistý, klasický a minimalistický design, který nepochybně zapadne do jakéhokoli stylu interiéru - od moderního po tradiční. Lampa Moisia má kulatý plochý podstavec a mimořádně štíhlý, ale pevný dřík, který je doplněn kulovitým stínidlem. Celá lampa je vyrobena ze železa s krásnou mosaznou povrchovou úpravou, která šíří zlatavou záři a teplo kolem prostředí, v němž je umístěna. Hlava lampy má také funkci naklápění, díky níž je mimořádně flexibilní a praktická, protože můžete určit směr světelného zdroje podle toho, kam potřebujete svítit. Stínidlo má navíc bílou vnitřní stranu, což znamená, že šíří teplé bílé, rovnoměrné a neoslňující světlo po celé místnosti. Umístěte lampu Moisia vedle sedací soupravy nebo postele, kde bude šířit příjemné světlo a vytvářet útulnou a hřejivou atmosféru pro vás i vaše hosty.
Nástěnné svítidlo Dimitrij Bow od společnosti Lucande je klasický a jednoduchý design, který se díky svému nadčasovému a vintage vzhledu může snadno ucházet o své místo v moderním i tradičním stylu interiéru. Lampa má minimalistický design se štíhlým válcovitým tvarem z masivního železa s krásnou mosaznou povrchovou úpravou, která dává pocit, že lampa odolala zkoušce času. Tento vintage vzhled je nesmírně oblíbený, protože lidé mají tendenci vždy hledat skryté poklady z minulosti, které mohou dodat domácnosti rafinovanější a klasičtější vzhled, který vyčnívá z davu.

Kromě toho je lampa také flexibilní, protože ji lze naklápět nahoru a dolů, což vám umožní přizpůsobit světlo vašim potřebám. Dimitrij Bow má teplotu kelvinů 3 000, což znamená, že vyzařuje měkké a teplé bílé světlo, které z nástěnného svítidla dělá dokonalou lampu na čtení vedle postele, psacího stolu nebo křesla, kde také navodí útulnou atmosféru. Vypínač je umístěn na boku podstavce, díky čemuž můžete světlo snadno a rychle zapnout a vypnout. S touto lampou získáte funkční zdroj světla s vintage estetikou, který bude zdobit váš domov po dlouhá léta.
Stropní svítidlo Eleina 6 značky Lindby je klasickou kombinací krásné mosazi a elegantního opálového skla. Tato kompozice materiálů a barev dodává svítidlu nadčasový a exkluzivní vzhled, který snadno umístíte do všech druhů interiérových stylů. Lampa se skládá z podstavce a tří štíhlých mosazných tyčí, z nichž každá drží dva světelné zdroje, které zajišťují jasné a rovnoměrné osvětlení celé místnosti.

Mimořádnou vlastností této lampy je, že tři mosazné tyče lze umístit do různých směrů a šest světelných zdrojů lze otáčet a naklápět několika způsoby podle toho, kde chcete osvětlení mít. Světlo si tedy můžete nastavit podle svých potřeb a naštěstí se nemusíte zaseknout jen na jedné poloze, protože si je vždy můžete nastavit podle sebe, což vám také dává možnost dodat lampě vlastní osobitý nádech. Lampa má navíc teplotu kelvinů 3 000, což znamená, že šíří teplé bílé světlo, které v kombinaci s nádherným mosazným povrchem dokáže vytvořit útulnou a příjemnou atmosféru, jež se rozprostře po celé místnosti. Lampa je proto ideální nad jídelní stůl, do předsíně nebo obývacího pokoje, kde slouží jako místo setkávání celé rodiny.

Eleina je k dispozici také se čtyřmi světelnými zdroji. Podívejte se zde!
Závěsné svítidlo Tolu od společnosti Lucande vnese do vašeho domova moderní estetiku. Podlouhlý, štíhlý závěs je vyroben z hliníku s krásnou mosaznou povrchovou úpravou, která svítidlu dodává teplo vyzařující útulnost a uvolněnost a je ideální do jídelny nebo kuchyně, kde příjemně osvětlí okolí. Elegantní a jednoduchý design lampy z nádherné mosazi jí dodává exkluzivní vzhled, který se hodí do každého stylu interiéru. Zde její zlatá barva krásně kontrastuje s ostatním okolím, a ať už se jedná o barevné nebo neutrální prostředí, jistě si najde své právoplatné místo jako nejpřitažlivější a jedinečný prvek v dekoru.

Tolu je vybavena šesti světelnými zdroji, které mají teplotu kelvinů 2700, což znamená, že lampa šíří teplé bílé a příjemné světlo, které v kombinaci s mosazí vyzařuje teplo a útulnost do celé místnosti. Světlo je stmívatelné, takže podle svých potřeb a nálady můžete v místnostech, kde je lampa umístěna, vytvořit tu správnou atmosféru. Pokud chcete ve svém domově vytvořit útulnou, příjemnou a uvolněnou atmosféru, je lampa Tolu jasnou volbou.
PODÍVEJTE SE NA NAŠI NABÍDKU KRÁSNÝCH MOSAZNÝCH LAMP ZDE!