NORDIC LIVING Stolní lampy

Stolní lampa od společnosti Nordic Living je funkční a jednoduchá lampa pro váš domov. Lampy jsou obzvláště vhodné pro použití jako pracovní lampy a skvěle se hodí pro umístění na pracovní stůl, protože můžete nastavit výšku a úhel světla tak, aby svítilo jakýmkoli směrem.  

Návrhář Jac Jacobsen vytvořil ikonickou lampu Architect již v roce 1937. Dostala název JJ Lamp a od té doby se prodalo více než 25 milionů lamp. V souvislosti s uvedením značky Nordic Living na trh v roce 2019 představila společnost svou první kolekci: obnovenou pod názvem Archi.  

Stolní lampy Archi T1 a T2 jsou k dispozici s podstavcem, který lze umístit na stůl, nebo s praktickou stolní svorkou, takže lampu můžete připevnit na okraj stolu, police nebo nočního stolku. Díky působivé flexibilitě je lampa ideální pro použití jako stolní lampa pro zvýšené postele, protože můžete nastavit světlo v závislosti na tom, zda je postel zvednutá nebo snížená.
Zobrazit 26 z 26 produktů
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!