Piffany Stolní Lampy

Společnost Piffany Copenhagen je známá svým designem svérázné stolní lampy Mr. Wattson - zábavného a živého gentlemana. Kromě toho, že stolní lampa přináší radost a úsměv na rtech, poskytuje praktické světlo, které lze nastavit až na 120 stupňů. Ohebné tělo lze použít na různých místech, například na okenním parapetu nebo na stole. Hlava lampy, inspirovaná klasickými historickými automobily, je k dispozici v různých barvách.  

Další nádhernou stolní lampou je stolní lampa LED Hipp. Její výraz je podobný výrazu pana Wattsona. Elegantní retro vzhled staví na stínidle s vynikající barvou, zatímco tělo je vyrobeno ze dřeva. Světlo můžete nastavit tak, aby osvětlovalo jakoukoli plochu, na kterou potřebujete vidět, takže se ideálně hodí pro použití jako stolní lampa na stole.  

Stolní lampy jsou dobrým příkladem smyslu společnosti Piffany Copenhagen a rovnováhy mezi praktickým a vzrušujícím designem. Každý výrobek má svou osobnost a jedinečný výraz. Dánská designová firma se zaměřuje na udržitelnou výrobu, omezuje svůj dopad na životní prostředí a udržuje vysoký standard kvality.
Zobrazit 26 z 26 produktů
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!