Rotaliana Stolní Lampy

Značka Rotaliana byla založena v roce 1989 v italském Trentinu a od té doby podnikání vzkvétalo díky inovativním a riskantním návrhářům. Důraz byl kladen na krásu a funkčnost namísto omezení a nové materiály a tvary jsou základem každého designu. Myšlení „out-of-the-box“ vede k produktům, které přinášejí radost do srdce.
Zobrazit 33 z 33 produktů
Stolní lampa Luxy T1 je moderní klasika, dostupná v umělecké paletě barev - designéři Donegani & Lauda vytvořili skutečně speciální produkt. Stolní lampa LaDiva kombinuje multimediální zvukový systém pro váš iPod a iPhone v kombinaci s LED lampou – designér Dante Donegani myslel opravdu kreativně a inovativnější lampu jen těžko najdete.

Italská značka Rotaliana se skandinávským designem má dvě základní kvality: kreativitu a inovace, přičemž obě jsou založeny na skvělém technickém know-how o vývoji lamp. Společnost spolupracuje se širokou škálou mezinárodních designérů s různým zázemím a pohledy, včetně Andrea Brazi, Federica Cevasco. Kengo Kuma a Burkhard Panteleit. Vynikající italský design, inovace, kreativita, krása a jedinečná funkčnost jsou některá z klíčových slov společnosti Rotaliana a jejich mnoho vzrušujících a inovativních lamp si získalo cestu do života spotřebitelů všech věkových kategorií.


Rotaliana od svého založení vede Stefano Vega, který dohlíží na vlastní produkty společnosti i na mezinárodní designové trendy. Jeho těžištěm je moderní osvětlení „vyvinuté pro konkrétní účel“. Pro Rotaliana je důležité navrhovat lampy z krásných materiálů a zajistit, aby produkty signalizovaly kvalitu a dobrý vkus

Kolekce svítidel Rotaliana zahrnuje designy, které si pohrávají s archetypálním designem svítidel napříč historií, mimo jiné použitím nových materiálů a výrobních řešení.
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!