Santa & Cole Závěsná Světla

Santa & Cole je prestižní značka známá svými elegantními a funkčními řešeními osvětlení, která v sobě spojují inovace, estetiku a řemeslné zpracování. Mezi jejich působivou řadou závěsných svítidel vynikají Tekiò, GT5, GT6, Arne Domus a Lámina, které jsou příkladem vynikajícího designu a technické propracovanosti.

Všechna svítidla Santa & Cole najdete zde
GT6 Závěsné Světlo Natural - Santa & Cole
RRP CZK 11 808,00
Očekává se v: 10 - 14 dnů
GT5 Závěsné Světlo Natural - Santa & Cole
RRP CZK 13 649,00
Očekává se v: 10 - 14 dnů
Zobrazit 36 z 44 produktů

Tekiò - pocta tradiční japonské estetice


Přívěsek Tekiò, který vytvořila společnost Santa & Cole, je více než jen světelný objekt; je to pocta tradiční japonské estetice a řemeslnému zpracování. Přívěsek Tekiò, který navrhl Anthony Dickens, je působivým příkladem spojení východních tradic a západních inovací.

V designu přívěsku Tekiò je patrná inspirace tradičními japonskými papírovými lucernami, z nichž vyzařuje jednoduchost a elegance. Každý prvek je pečlivě zpracován a jemný ručně skládaný papír vytváří krásný kontrast mezi světlem a stínem. Výsledkem je měkké a příjemné světlo, které šíří hřejivou atmosféru v každé místnosti.

Přívěsek Tekiò je nejen funkčním zdrojem světla, ale také uměleckým dílem sám o sobě. Jemná elegance a technická propracovanost zakomponovaná do každého detailu svědčí o snaze společnosti Santa & Cole vytvářet světelná řešení nejvyšší kvality. Závěsné svítidlo Tekiò vnese do každého interiéru kousek japonské kultury a estetiky a dodá mu jedinečný styl a krásu.

GT5 a GT6 - ikonický design s industriálním nádechem


Přívěsky GT5 a GT6 vytvořené společností Santa & Cole představují dokonalou rovnováhu mezi jednoduchostí, elegancí a industriální propracovaností. Tato ikonická svítidla se stala symbolem filozofie designu společnosti Santa & Cole, která jedinečným způsobem spojuje formu a funkci. Svítidla GT5 a GT6 s charakteristickými stínidly ve tvaru trubky ze skelného vlákna nabízejí jedinečný vizuální půvab, který okamžitě upoutá pozornost. Elegantní a uhlazený tvar v kombinaci s industriálním vzhledem skleněných vláken vytváří jemný kontrast, který dodá každému prostoru hloubku a charakter. Tato závěsná svítidla nejsou jen zdrojem světla, ale uměleckým dílem, které v každém interiéru vytvoří působivý dojem. Model GT5 má průměr 50 cm, zatímco model GT6 má větší průměr 62 cm, což umožňuje přizpůsobit osvětlení různým prostorům a potřebám. Díky své univerzálnosti jsou vhodná do domácností, kanceláří i komerčních prostor, kde dodají styl a sofistikovanost. Ať už visí nad jídelním stolem, ve foyer nebo v konferenčním centru, přívěsky GT5 a GT6 od společnosti Santa & Cole dodají každému interiéru jedinečný estetický rozměr. Jejich nadčasový design a kvalitní řemeslné zpracování z nich činí investici, která bude zářit po dlouhá léta.

Arne Domus - oživení legendy


Závěsné svítidlo Arne Domus, vytvořené společností Santa & Cole, je mistrovským dílem moderního designu osvětlení. Přívěsek v sobě spojuje jednoduchý a uhlazený tvar s jemnou elegancí a sofistikovaností. Díky svému nadčasovému vzhledu a kvalitnímu řemeslnému zpracování je přívěsek Arne Domus vynikajícím doplňkem každého interiéru. Společnosti Santa & Cole se podařilo vytvořit přívěsek, který je nejen funkční, ale také krásně zpracovaný. Jednoduchý design umožňuje, aby se přívěsek harmonicky začlenil do široké škály interiérových stylů, od moderních až po tradičnější. Závěsné svítidlo Arne Domus dodá každé místnosti hřejivou a příjemnou atmosféru a jeho měkké osvětlení vytvoří příjemné prostředí. Ať už je závěsné svítidlo Arne Domus použito jako osvětlení nad jídelním stolem, v obývacím pokoji nebo na pracovišti, je příkladem snahy společnosti Santa & Cole vytvářet řešení osvětlení nejvyšší kvality.

Lámina - spojení tradičního řemesla a moderního designu


Závěsné svítidlo Lámina, výrobek renomovaného španělského designérského studia Antoni Arola ve spolupráci se společností Santa & Cole, skutečně podtrhuje schopnost společnosti Santa & Cole spojit tradiční řemeslo s moderním designem. Přívěsek není pouhým svítidlem, je spojením kultury, řemeslné zručnosti a estetiky.

Díky minimalistickému kovovému rámu a ručně vyřezávanému dřevěnému stínidlu je přívěsek Lámina ukázkou vznešené rovnováhy mezi tradicí a inovací. Každý prvek je pečlivě vybrán a ručně vyroben tak, aby vzniklo umělecké dílo v oblasti osvětlení, které je nejen krásné na pohled, ale také funkční a odolné.

Teplá záře dřevěného stínidla v kombinaci s čistým světlem z kovu vytváří v každé místnosti atmosféru útulnosti a harmonie. Závěsné svítidlo Lámina dodává jedinečný pocit tepla a přirozené krásy, který se u běžnějších řešení osvětlení hledá jen obtížně.

Závěsným svítidlem Lámina dává společnost Santa & Cole najevo své odhodlání vytvářet výrobky nejvyšší kvality, které nejen plní funkční potřeby, ale také obohacují naše prostory elegancí a stylem. Jedná se o mistrovské dílo moderního designu, které ctí tradici a zároveň se hlásí k budoucnosti.

Přívěsky Tekiò, GT5, GT6, Arne Domus a Lámina od společnosti Santa & Cole společně představují to nejlepší z moderního designu osvětlení. Díky své jedinečné estetice, inovativním technologiím a výjimečnému řemeslnému zpracování jsou tato závěsná svítidla nejen funkčními předměty, ale také uměleckými díly, která svou krásou a elegancí obohatí každý interiér.
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!