Sloupky - lampy pro vaši zahradu a příjezdovou cestu!

Po zdánlivě nekonečné zimě strávené uvnitř konečně přišlo jaro a je čas vyrazit ven a znovu se starat o zahrady. Možná je čas udělat nějaké změny? Při výzdobě zahrady a příjezdové cesty patří výběr dlažby a rostlin k těm nejdůležitějším, ale my ve společnosti Lampemesteren si myslíme, že nejdůležitější ze všeho je výběr lampy, kterou použijete. Tento článek nabízí několik inspirací pro venkovní osvětlení.

Nejprve si osvěžme znalosti některých pojmů! V našem obchodě najdete spoustu slov, která znamenají totéž: patník, stojací lampa a lampy na cesty - tedy lampy, které se umisťují do země. Záleží jen na vás, zda je chcete umístit na zahradu, příjezdovou cestu nebo zahradní záhon.

Pokud si chcete jen prohlédnout naši nabídku venkovních lamp, můžete tak učinit přímo zde.

Nebo čtěte dál - možná se necháte inspirovat!

Toldbod 155 Bollard od společnosti Louis Poulsen

Toldbod 155 Bollard od společnosti Louis Poulsen

Svítidlo Toldbod v edici bollard je klasické venkovní svítidlo ve slavném designu Toldbod. První lampu Toldbod - 290 - navrhla společnost Louis Poulsen A/S v roce 1983, následovala 155 v roce 2006 a 120 v roce 2009. Design vycházel z elipsovitého reflektoru Poula Henningsena.

Venkovní lampa Toldbod by vypadala úžasně podél příjezdové cesty, ale upřímně řečeno by mohla stejně dobře fungovat i sama o sobě na zahradním záhonku. Kolekce venkovních svítidel Toldbod nabízí také nástěnné lampy, takže lampy na vaší zahradě mohou ladit s těmi u vchodových dveří.

Sloupek Toldbod 155 je k dispozici v černé a hliníkové barvě a na vaší zahradě nebo příjezdové cestě bude vypadat úžasně.

Prohlédněte si lampy přímo zde.

Sloupek Samson od společnosti David Super-Light

Sloupek Samson od společnosti David Super-Light

Společnost David Super-Light A/S vytváří klasické a krásné venkovní lampy. Jsou navržena a vyráběna v Dánsku a věřte nám, když říkáme, že tato svítidla zvládnou jakékoliv počasí. Na výběr je spousta modelů podle toho, jaký styl se vám líbí. Klasický Mini bollard od společnosti Samson by se hodil na naprostou většinu příjezdových cest a zahradních záhonů, ale Mike, Thomas nebo Felix lampa by mohla být spíše pro vás.

V každém případě si můžete prohlédnout všechny naše venkovní lampy David Super-Light přímo zde!

Stojan na kostky od společnosti LIGHT-POINT

Stojan na kostky od společnosti LIGHT-POINT

Cube je neuvěřitelně oblíbená lampa dostupná v různých verzích, včetně některých pro venkovní použití! Tento sloupek od společnosti LIGHT-POINT nabízí známý design Cube a je to neuvěřitelně krásná lampa, která poskytuje vynikající osvětlení. Sloupek je k dispozici v černé, bílé a stříbrné barvě, nemluvě o nástěnné verzi, takže můžete své venkovní lampy co nejsnadněji sladit.

Cube se skvěle hodí do moderních minimalistických domácností, kde by štíhlá a elegantní lampa skutečně zazářila, ale to neznamená, že lampa není dostatečně univerzální, aby se hodila i všude jinde.

Prohlédněte si venkovní lampy Cube zde.

Rørhat z LIGHT-POINT

Rørhat z LIGHT-POINT

Dalším příkladem nádherné venkovní lampy je Rørhat. Rørhat je další lampou LIGHT-POINT, ale jedinečnost tohoto výrobku spočívá v tom, že jej lze použít jako nástěnnou lampu i jako lampu do země - stačí si zakoupit držák vyrobený speciálně pro tuto lampu. Díky tomu můžete vytvořit klasický a jednotný vzhled.

Rørhat nabízí příjemné světlo směřující dolů a je k dispozici ve spoustě různých verzí podle toho, jaký styl se vám líbí. Díky svým oblým tvarům se svítidlo Rørhat hodí zejména do starších městských domů nebo na dvory venkovských usedlostí. Přesto si skutečně myslíme, že bude vypadat fenomenálně, ať už ho umístíte kamkoli.

Eggy Pop od společnosti Cph Lighting

Eggy Pop od společnosti Cph Lighting

Chcete něco jiného a trochu bláznivého? Pak je pro vás venkovní lampa Eggy Pop určitě tou správnou volbou! Téměř futuristický vzhled této lampy napomohl její popularitě a na zahradách a zahradních záhonech už není ničím neobvyklým. Eggy Pop poskytuje vynikající osvětlení a může být umístěna samostatně nebo ve skupině, v závislosti na vašich vlastních preferencích. Je to zábavné a útulné řešení, které jistě vyvolá konverzaci s vašimi sousedy.

Eggy Pop najdete zde.

Doufáme, že jste v tomto článku našli inspiraci pro své zahradní záhony a příjezdové cesty a že se cítíte připraveni na jaře modernizovat své venkovní osvětlení. Po instalaci svítidel se stačí jen pohodlně usadit, relaxovat se sklenkou dobrého nápoje dle vlastního výběru a obdivovat svá nová svítidla.
Podívejte se na alternativní zahradní a příjezdové lampy zde Užijte si to!