Už jste viděli náš široký výběr svítidel Louis Poulsen na Lampemesteren.cz?

Dánský výrobce svítidel Louis Poulsen byl založen v roce 1874 a od té doby se věrně drží skandinávské designové zásady, že forma následuje funkci.

Při nákupu svítidla Louis Poulsen může zákazník očekávat vášnivé řemeslné zpracování, které vytváří vysoce kvalitní osvětlení. Jejich výrobky jsou příjemné na pohled a zároveň vytvářejí krásné světlo v domácnosti, v restauracích nebo v jiných veřejných prostorách.

V průběhu let spolupracovala společnost Louis Poulsen s mnoha největšími a nejznámějšími designéry, včetně Poula Henningsena, Arne Jacobsena, Vernera Pantona, Louise Campbell a mnoha dalších talentovaných návrhářů.

Svítidla Louis Poulsen zde můžete zakoupit, v obchodě máme celou jejich nabídku jedinečných a klasických svítidel.

Rodina PH

Rodina PH

Designér Poul Henningsen je známý sérií PH a systémem tří stínidel, který je navržen tak, aby optimálně tvaroval světlo. Řada PH patří i nadále k nejprodávanějším modelům Louis Poulsen a je neustále vyvíjena a obnovována. Jako příklad lze uvést PH 5, který právě oslavil 60. výročí svého vzniku vydáním speciální verze ve stejné barevné paletě jako nový PH 5 mini.

Všechny lampy PH si můžete prohlédnout a zakoupit zde.
Lampa AJ

Lampa AJ

Lampu AJ navrhl Arne Jacobsen v roce 1960 pro kodaňský hotel SAS Royal a její design je založen na geometrických tvarech, které zaměřují světlo přesně tam, kde je potřeba. Jedinečné linie lampy AJ, objem stínidla a kulatý otvor v podstavci jí dodávají výrazně sochařský tvar, který je mimořádně oblíbený po celém světě. Louis Poulsen dal svítidlům Rodina AJ velkou, krásnou paletu barev, speciálně vybranou a úzce spojenou s vlastním designovým vesmírem Arne Jacobsena.
Toldbod

Toldbod

Řada Toldbod 120 je navržena podle zásady, že čím jednodušší je konstrukce, tím je flexibilnější. Toldbod byl původně navržen v roce 1982 a od té doby byl přepracován na základě předchůdců přívěsku. Nyní Toldbold 120 ukazuje svou jemnější stránku a je k dispozici v široké škále nových sofistikovaných barev, které mu dodávají ještě univerzálnější profil, který odpovídá moderní estetice a sleduje současné designové trendy.
Yuh

Yuh

Série Yuh se skládá ze stolní, stojací a nástěnné lampy, které jsou k dispozici v černé a bílé barvě. Nejdůležitější vlastností lampy je, že je individuální. Je to lampa, která byla vyrobena přímo pro vás! Je flexibilní - lze ji otáčet, zvedat a spouštět a přitom poskytovat světlo a vytvářet náladu. Prohlédněte si celou krásnou sérii zde.
Nový, nový, nový

Nový, nový, nový

Louis Poulsen je značka, která je v neustálém pohybu a vývoji, což je vidět i na jejích novinkách. Mimo jiné si nyní můžete pořídit zbrusu novou stolní lampu Panthella MINI v chromovém provedení, která odráží své okolí a dodává místnosti život i eleganci.
Přívěsek Cirque byl právě uveden na trh v odstínech šedé barvy, která soustředí pozornost na krásný tvar lampy. Šedá barva dodává závěsnému svítidlu Cirque diskrétnější a přívětivější vzhled, a přesto poskytuje svému okolí měkké, atmosférické světlo.
NJP je známá futuristická řada svítidel, která byla právě rozšířena o měkčí model v krásné hliníkově šedé barvě - ideální pro moderní design. Lampa NJP je flexibilní a užitečná od začátku až do konce.
Podívejte se na všechny nádherné výrobky Louis Poulsen zde.