UMAGE je dánská značka, která upozorňuje na životní prostředí.Přiblížili jsme vám UMAGE jako značku a jejího hlavního kreativního ředitele Sørena Ravna Christensena a zeptali jsme se jich na všechny jejich koncepty, zájem o životní prostředí a mnoho dalšího. Ponořte se s námi a UMAGE do vzrušujícího vesmíru a zjistěte mnohem více o značce a jejich hodnotách.


Všechny lampy od UMAGE najdete zde

Nová značka spatřila světlo světa
.

Podnik založili Jacob Nannestad Hansen a Søren Ravn Christensen, Společně si všimli mezery na trhu s cenově dostupným vysoce kvalitním osvětlením. Bylo pro ně také důležité, aby světlo vytvářelo příjemný zážitek jak pro majitele obchodů, tak pro koncové spotřebitele.

Jablko nepadá daleko od stromu, a tak není divu, že Søren - syn muže, který v 70. letech navrhoval lampy - skončil u designu svítidel.

Nápady vznikají Návrhy jsou inspirovány především přírodou, ale také dalšími odvětvími, jako je architektura a móda, kde se designéři inspirují tvary a materiály.

Nové nápady vycházejí také z aktuálních trendů a potřeb, ale pro UMAGE je důležité, aby nové návrhy reagovaly na konkrétní potřeby. Proces tvorby nového designu začíná definováním potřeby cílové skupiny a kurátorskými návrhy, jak může UMAGE tuto potřebu uspokojit. Je důležité nejen vytvořit nový produkt, ale reagovat na potřebu a uspokojit ji.
.


<font size="+3" style="font-weight:100;">Peřová lampa od UMAGE</font>

Peřová lampa od UMAGE

Lampa s peřím od společnosti UMAGE EOS je lampa, která UMAGE skutečně proslavila, a díky svému vznášejícímu se romantickému výrazu je zcela jedinečná. Lampa EOS je vyrobena z husího peří, odlišného a živého materiálu - a příběh jejího vzniku je příběhem náhody.

"Konceptem bylo najít nový přístup k lampám, který by zahrnoval dánské 'hygge'. Chtěli jsme jemný a živý výraz - něco, čeho se chcete dotknout, když to vidíte. V té době jsme měli jiný projekt, který vyžadoval peří, ale mohli jsme ho koupit jen na kilogramy, tak jsem se zeptal, jestli bych si nějaké nemohl půjčit - a tak vznikl nápad na EOS, populární lampu s peřím od UMAGE." - Søren Ravn Christensen

Všechny nádherné modely EOS najdete zde.

<font size="+3" style="font-weight:100;">Značka šetrná k životnímu prostředí</font>

Značka šetrná k životnímu prostředí

UMAGE je značka, která se pyšní ekologickým přístupem, ale nezachází dál, než je nutné - musí to dávat smysl. Většina jejich výrobků je proto balena naplocho, což minimalizuje potřebu obalů, snižuje náklady na skladování pro značku i její zákazníky a snižuje náklady na dopravu, což přispívá k ochraně životního prostředí.

Tento přístup se však vztahuje i na materiály a výběr dodavatelů značky. Ať už se jedná o nového dodavatele nebo nový materiál, značka věnuje čas nalezení dokonalé shody. Je důležité, aby dodavatel mohl prokázat, že jeho materiály a výrobní metody jsou šetrné k životnímu prostředí. Značka používá pouze 100% recyklované látky a jejím cílem je do roku 2022 vyrábět pouze opakovaně použitelné výrobky.

Krásné obaly lze znovu použít jako úložné boxy a cílem je, aby do konce roku 2021 byly všechny obaly opakovaně použitelné.

A to není všechno! Pokaždé, když UMAGE prodá dřevěnou lampu nebo kus nábytku, zasadí strom. Takže když si koupíte dřevěnou lampu, zasadí se nový strom, který pomáhá pečovat o Zemi.

Spoustu krásných dřevěných lamp od UMAGE najdete přímo zde.
Environmentálně uvědomělé poslání je také obsaženo ve sdělení společnosti UMAGE pro všechny, kteří si chtějí pořídit lampu od společnosti UMAGE. "Nejenže snížíte svůj dopad - koupíte si také příběh a nadčasový design, který si jistě zamilujete a budete si ho vážit po mnoho let.".