Vánoční nápady pro ni

Co si přejete k Vánocům? Nebo si nevíte rady s tím, co dát někomu z přátel, manželce nebo přítelkyni?

Pomalu se blížíme ke Štědrému dni, což znamená, že vánoční nákupy se dostávají na přední místa našich seznamů úkolů. Pokud hledáte nápady na dárek, který určitě zaujme, jste na správném místě.

U nás najdete skvělé nabídky vánočních dárků pro různé rozpočty:
Od 40 € do 400 €

Od 40 € do 400 €

1. Carrie (White) z Menu

1. Carrie (White) z Menu

Carrie je neuvěřitelně krásná lampa, která je navíc dokonale přenosná. Lampa je dobíjecí, což znamená, že si ji můžete vzít prakticky kamkoli s sebou. Inspirace pro design je čerpána přímo z dánského slova "hygge". Tato lampa od společnosti Menu představuje nespočet možností použití, například na nočním stolku, na pracovním stole nebo jako alternativa svíček na jídelním stole.

Stolní lampa Carrie (bílá) - 134 €
4. Follow Me z Marset

4. Follow Me z Marset

Lampa Follow Me je k dispozici ve dvou velikostech. Tato krásná dekorativní lampa je přenosná, takže ji můžete vzít všude s sebou. Lampa je dobíjecí a po plném nabití vydrží až 20 hodin. Matná bílá barva zajišťuje lehký a stylový design. Follow Me je neuvěřitelně flexibilní a je vysoce dekorativní, ať už se používá v interiéru nebo venku. Obě velikosti jsou k dispozici zde.

Follow Me - od 188 €
5. Milk z &Tradition

5. Milk z &Tradition

Milk je roztomilá malá mléčná stolička, z níž vznikla krásná stolní lampa. Stolní lampa je neuvěřitelně oblíbená a ve skandinávských domácnostech je běžným prvkem. Lampa Milk je stmívatelná a lze ji umístit všude tam, kde potřebujete dodatečné světlo. Lampa je k dispozici také v provedení z přírodního dřeva, tmavého olejovaného dřeva a černé barvy, které si můžete prohlédnout přímo zde.

Mléko - 134 €
6. NH1217 z Artemide

6. NH1217 z Artemide

NH1217 je malá lampa, která vytváří měkké, atmosférické světlo. Tato zábavná malá lampa má různé funkce a je neuvěřitelně flexibilní, protože ji lze namontovat nebo zavěsit, kamkoli uznáte za vhodné. K dispozici k prohlédnutí přímo zde.

NH1217 od společnosti Artemide - 201 €
7. Flowerpot VP3 (Matte Black) z &Tradition

7. Flowerpot VP3 (Matte Black) z &Tradition

Stolní lampa Flowerpot VP3 je obecně velmi oblíbená, ale když byla vydána matná černá verze, poptávka po ní prudce vzrostla. Stolní lampa je inspirována érou Flower Power v 60. a 70. letech a je zcela stylová. Flowerpot VP3 je k dispozici v řadě krásných barev, které si můžete prohlédnout přímo zde.

Květináč VP3 - 214 €
9. Caravaggio Read z Lightyears

9. Caravaggio Read z Lightyears

Stolní lampa Caravaggio Read je sesterskou lampou slavné kolekce Caravaggio od společnosti Lightyears. Klasické stínidlo lze naklonit, aby světlo proudilo přesně tím směrem, kterým chcete. Kompaktní základna zajišťuje, že stolní lampu lze umístit na různá místa v domácnosti. Kolekci Caravaggio Read si můžete prohlédnout zde.

Caravaggio Read - od 276 €
10. Panthella Mini z Louis Poulsen

10. Panthella Mini z Louis Poulsen

Panthella Mini je designová klasika od společnosti Louis Poulsen. Tuto lampu lze umístit kamkoli ve vaší domácnosti a je k dispozici v jedenácti krásných barvách. Autorem návrhu je Verner Panton, který je známý svými nádhernými návrhy. Prohlédněte si kolekci lamp Panthella Mini zde.

Panthella Mini - od 313 €
11. Baby Dome (Aluminium) z Mater

11. Baby Dome (Aluminium) z Mater

Baby Dome od společnosti Mater je oceněná lampa navržená Toddem Bracherem. Tato nadčasová ikonická lampa vytváří měkkou a hřejivou záři. Prohlédněte si Baby Dome ve všech jeho barvách zde.

Baby Dome - od 268 €
Od 400 € do 1 000 €

Od 400 € do 1 000 €

1. Yuh z Louis Poulsen

1. Yuh z Louis Poulsen

Stolní lampa Yuh od společnosti Louis Poulsen je krásná, jednoduchá a flexibilní lampa. Světlo lampy je směrové, směřuje dolů a neoslňuje. Navíc je světlo stmívatelné. Prohlédněte si celou kolekci Yuh přímo zde.

Kolekce Yuh - od 472 €
2. IC T1 Low Brass z Flos

2. IC T1 Low Brass z Flos

IC T1 Low Brass od společnosti Flos je jednoduchá lampa s elegantním designem. Lampa je k dispozici v mosazném a chromovém provedení. Kolekce IC zahrnuje stojací lampu, stolní lampu, závěsnou lampu a závěsné svítidlo, které si můžete prohlédnout přímo zde.

Kolekce IC od společnosti Flos - od 446 €
4. Kaiser Idell 6556 (Matte Black) z Fritz Hansen

4. Kaiser Idell 6556 (Matte Black) z Fritz Hansen

Stolní lampa Kaiser Idell je jedinečná, elegantní a krásná lampa známá svým krásným stínidlem. Jednou věcí si můžete být jisti, když máte co do činění s lampou Fritz Hansen, a to, že to, co držíte v rukou, je kus vysoce kvalitního řemeslného zpracování. Zvláštností tohoto modelu Kaiser Idell je možnost naklápění o 15 stupňů dozadu a 18 stupňů dopředu.

Stolní lampa Kaiser Idell (matná černá) 6556-T - 626 €
5. 317 Stolní lampa (černá) od Lampe Gras

5. 317 Stolní lampa (černá) od Lampe Gras

Stolní lampa 317 v černé barvě od společnosti Lampe Gras je jedinečná lampa s krásným tvarem a nádherným designem. Stolní lampa 317 má průmyslový design, který nabízí dokonalou kvalitu a vynikající řemeslné zpracování. Stínidlo je k dispozici v různých barvách, které si můžete prohlédnout přímo zde.

317 Stolní lampa - od 534 €
6. Mantis BS3 z Schottlander

6. Mantis BS3 z Schottlander

Stolní lampa Mantis BS3 od společnosti Schottlander je elegantní industriální lampa s krásným designem. Tato lampa se dokonale hodí pro použití na různých místech v domácnosti, ale ideální místo je u polohovatelné postele, protože lampa je flexibilní a funkční.

Mantis BS3 - 597 €
7. PH 2/1 Stolní lampa z Louis Poulsen

7. PH 2/1 Stolní lampa z Louis Poulsen

Stolní lampa PH 2/1 od společnosti Louis Poulsen je skutečnou klasikou, nemluvě o mezinárodní ikoně designu. Stolní lampa vydává světlo směřující dolů a je navržena s reflexním systémem více stínidel. Vzniká tak harmonická lampa, která neoslňuje.

Stolní lampaPH 2/1 - 634 €
8. Bestlite BL1 Stolní lampa z Gubi

8. Bestlite BL1 Stolní lampa z Gubi

Stolní lampa Bestlite BL1 od společnosti Gubi je dokonale minimalistická lampa, která se hodí do domácích kanceláří, kreativních prostor, k posteli i do obývacího pokoje. Tato designová ikona od společnosti Gubi představuje řadu možností. Tato lampa je světoznámá a často spojovaná s Winstonem Churchillem.

Stolní lampa Bestlite BL1 - od 599 €

Doufáme, že vám tento seznam usnadnil vánoční nákupy, a pokud ne, jsme vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy a pomoci vám najít to pravé.

Za společnost Lampemesteren vám přejeme veselé Vánoce.