Venkovní svítidla Louis Poulsen - seznamte se s nimi

VENKOVNÍ SVÍTIDLA LOUIS POULSEN
Již desítky let je společnost Louis Poulsen na špičce, pokud jde o design a život a funkci světla. Společnost Louis Poulsen je známá zejména dlouholetou spoluprací s Poulem Henningsenem, který ve spolupráci s Louis Poulsen navrhl nespočet svítidel. Díky němu se princip tří stínidel stal světově proslulým a dodnes můžete ve vzrušujícím a rozsáhlém sortimentu Louis Poulsen najít mnoho oblíbených svítidel PH. Přečtěte si další informace o některých venkovních svítidlech, které najdete u společnosti Louis Poulsen.


PH venkovní osvětlení

PH venkovní osvětlení

Venkovní světla PH se stejně jako vnitřní světla skládají ze tří stínidel, která rozptylují světlo a zároveň neoslňují. Kromě skvělého osvětlení příjezdové cesty, terasy nebo zahrady získáte klasický vzhled, který se hodí k jakémukoli typu architektury - od klasického rodinného domu až po moderní vilu funkis.

Podívejte se na venkovní osvětlení PH zde
AJ Garden

AJ Garden

Bezproblémový a stylový design lampy AJ je známý především z hotelu SAS Royal, kde byl původně součástí celkového designérského konceptu Arne Jacobsena. Série je k dispozici i pro venkovní použití, kdy vyzařuje měkké rozptýlené světlo před fasádou, podél příjezdové cesty nebo na zahradě.

Venkovní svítidla AJ najdete zde.
Toldbod

Toldbod

Oblíbená svítidla Tolbod jsou samozřejmě k dispozici také jako venkovní nástěnná svítidla. Jsou větší než vnitřní, ale mají stejný vzhled. Skvěle se hodí u vchodových dveří, na terase i u venkovní kuchyně a grilu.

Podívejte se na lampy Toldbod zde.
Flindt

Flindt

V poslední době se Flindt stal hitem pro interiér i exteriér. Kulatý tvar lampy je ideální pro rozbití ostrého výrazu vily Funkis. Nástěnné svítidlo navrhl Christian Flindt a v soutěži Design Awards 2019 získalo ocenění "Lampa roku".

Podívejte se na svítidla Flindt zde.
Bysted Garden

Bysted Garden

Se snem vytvořit patník, který by byl nejen krásný sám o sobě, ale také by zdobil své okolí, vytvořil Peter Bysted v roce 1975 tuto lampu. Venkovní lampa má kulatý symetrický design se čtyřmi kruhy, které odrážejí světlo směrem dolů a vytvářejí kolem lampy kruhy a vzory.

Podívejte se na lampy Bysted Garden zde
Skot

Skot

Lampa Skot je stará známá lampa, kterou navrhl Lauritz Knudsen na počátku 20. století. Lampa byla původně určena pro větší lodě a námořní průmysl, kde je její tvar a vzhled naprosto dokonalý. Od té doby se lampa hojně používá i v jiných souvislostech a často ji uvidíte na půlce zdi podél příjezdové cesty, v dílně a v neposlední řadě na domě jak kolem vchodových dveří, tak u nich.

Se Skot lamperne her
Albertslund

Albertslund

Pravděpodobně jste už v ulicích viděli nástěnná světla Albertslundu. Často je uvidíte umístěné u veřejných budov, muzeí a podobně. Venkovní osvětlení navrhl Jens Møller-Jensen již v roce 1963 pro obytnou čtvrť v Albertslundu. Nástěnné svítidlo má minimalistický vzhled s nádechem retra, nástěnné svítidlo se hodí jak k městskému domu, tak k letnímu sídlu a výloze obchodu.

Podívejte se na svítidlo Albertslund zde
Nyhavn

Nyhavn

Lampu Nyhavn navrhli Alfred Homann a Ole V. Kjær. Kjær. Široké stínidlo lampy zajišťuje příjemné světlo směřující dolů a vyzařující široký paprsek. Vnitřní strana stínidla je matně bíle lakovaná, aby odrážela měkké a rovnoměrné světlo pro vaše venkovní prostředí.

Podívejte se na lampy Nyhavn zde


Venkovní svítidla Louis Poulsen v průběhu věků


V průběhu let vzniklo několik venkovních svítidel Louis Poulsen. Pokud máte venkovní světlo, které zde není uvedeno, vždy se můžete obrátit na náš zákaznický servis. Některé ze starších modelů jsou stále v nabídce, zatímco jiné byly vyřazeny z prodeje. Pokud potřebujete náhradní díl, je to často možnost - a my vám rádi pomůžeme, jak jen to bude možné.


VENKOVNÍ OSVĚTLENÍ LOUIS POULSEN


Stěna PH - designová klasika


Stěna PH je pravděpodobně jedním z nejikoničtějších venkovních nástěnných svítidel. PH wall Copper je vyrobeno z neošetřené mědi, což znamená, že časem získá krásnou patinu. Tento proces může probíhat již v okamžiku, kdy výrobek obdržíte.

Venkovní svítidla PH


Od Poula Henningsena a Louise Poulsena dnes najdete 3 venkovní svítidla PH. Ikonické svítidlo PH Wall v měděné barvě a stylové a klasické svítidlo PH 3-2½ Wall Black, které je k dispozici také jako patník.
Konstrukce se systémem tří stínidel posílá většinu světla směrem dolů. Venkovní svítidla PH jsou z vnitřní strany bílá pro rozptýlené a příjemné světlo.

Venkovní nástěnná svítidla PH - vyberte si to pravé pro svůj dům


Pokud chcete zavěsit venkovní svítidla PH, vyberte si takové, které nejlépe ladí s exteriérem vašeho domu. Bezpečnou volbou je černá barva, která se dobře hodí k čistým cihlovým barvám, jako je bílá nebo šedá. Pokud bydlíte v klasickém cihlovém domě s červenými nebo nahnědlými cihlami, bude měděné nástěnné světlo vypadat skvěle s teplými odstíny domu.

Venkovní světla PH - umístění


Umístění světel PH závisí výhradně na vkusu a na tom, jak dům vypadá ze všech stran. Klasikou je zavěšení jednoho u vchodových dveří. Někteří lidé se rozhodnou vést je po celém obvodu domu a jiní je umístí na terasu. Sloupek PH je ideální na příjezdové cesty, chodníky nebo jako dodatečné osvětlení na terase.