Vyměňte svíčky za realistická světla LED

V posledních letech se používání LED svíček v domácnostech výrazně rozšířilo. Mnoho lidí se bateriovým svíčkám vyhýbalo, protože se jim zdály příliš umělé. Často také slýchali, že umělé svíčky nešíří stejnou pohodu jako svíčky. Díky inovativní technologii LED jsou však světla stále realističtější. Dnes může být těžké rozeznat tradiční svíčku od LED verze.

Pokud chcete vytvořit útulnou atmosféru, kterou známe ze svíček, můžete si bez obav vybrat chytré LED svíčky. Ať už doma, v obchodě nebo v restauraci, nemusíte dělat kompromisy ohledně vzhledu nebo hřejivého atmosférického světla.

Proč byste měli zvolit svíčky LED


Mnoho lidí zjistí, že autentický a útulný pocit se při používání umělých svíček vytrácí. Díky nejnovějšímu vývoji nepoznáte rozdíl, pokud si ho neuvědomíte. Existuje však i několik dalších výhod, které je třeba zvážit:

Bezpečnost je jednou z nich a možná tou nejdůležitější. Například kolem Vánoc jsou někdy hasiči voláni k požárům způsobeným zapomenutou vánoční výzdobou se svíčkami. To nejhorší, co se může zapomenutému LED osvětlení stát, je, že se vybije. Nehřeje se, takže nehrozí, že by se o svíčku popálily děti nebo zvířata.

Výměna tradičních svíček za LED má také výhody pro vnitřní klima ve vaší domácnosti. Nevznikají v nich saze jako ve svíčkách, a proto neobtěžují oči, nos ani plíce - a to ani při zapálení mnoha svíček najednou. Svíčky lze používat déle než tradiční řešení, protože využívají baterie. Ekonomický přínos můžete zvýšit také použitím dobíjecích baterií.  S elektrickým světlem můžete také nechat světlo "hořet" na parapetu, když jste pryč, takže to stále vypadá, že je někdo doma.
Jako alternativa k osvětlení svíčkami v celém domě

Jako alternativa k osvětlení svíčkami v celém domě

Nejčastěji používané typy svíček - čajové svíčky, sloupkové svíčky a čajové svíčky - jsou k dispozici v různých verzích LED. U tradičních čajových svíček máte možnost umístit svíčky do malých držáků na stůl nebo na okenní parapet. Skvěle se také hodí do malé interiérové lucerny, protože je lze používat, aniž by se lucerna zahřívala nebo v ní vznikaly saze.

Pokud máte o něco větší lucernu nebo světelný dům, lze zde použít i sloupkové svíčky LED. Jsou také skvělou alternativou v kreativní výzdobě nebo adventním věnci, protože nehrozí, že svíčky shoří a zapálí hořlavé materiály, a také se vyhnete tomu, že vosk ze svíček bude stékat po stranách a zničí ubrusy, parapety a další povrchy.

V poslední době si můžete pořídit také klasické korunkové svíčky s LED diodami, které se vzdáleně podobají běžným svíčkám. Mají stejnou velikost jako tradiční korunové svíčky, a proto se snadno vejdou do vašeho oblíbeného svícnu, kde realistický, tančící plamen poskytuje okouzlující světlo.

LED svíčky s dálkovým ovládáním a časovačem


Stále více LED svíček má možnost funkce časovače a/nebo dálkového ovládání. Není to nutnost, ale může to mít mnoho výhod. S dálkovým ovládáním můžete svíčky zapínat a vypínat, aniž byste je museli vyndávat ze svícnu nebo lucerny. Můžete také nastavit automatické vypnutí svíček; často po 4, 6, 8 nebo 10 hodinách, což je také doba hoření mnoha tradičních svíček. Nemusíte se tak obávat, že zapomenete svíčky zhasnout a zbytečně spotřebujete energii z baterií.
Uyuni Lighting: Světla LED s jedinečnými 3D plameny

Uyuni Lighting: Světla LED s jedinečnými 3D plameny

Dánská společnost Uyuni Lighting nabízí řadu bateriových svítidel, která patří k nejoblíbenějším na trhu. Plamen nemá žádný fyzický pohyb, a proto nespotřebovává zbytečně mnoho energie z baterií. Díky technologii LED mají jejich umělé svíčky mimořádně realistický plamen, který vyvolává pocit malého ohnivého jazyka, který stojí a lehce se mihotá. Ať už si vyberete čajové svíčky, sloupkové svíčky nebo korunkové svíčky, získáte útulnou atmosféru, kterou známe ze světla svíček. Skvělá alternativa ke svíčkám, která zajistí útulnost, aniž by ovlivnila klima v interiéru.

Nápad na jedinečný 3D plamínek se zrodil inspirován křišťálově čistou noční oblohou nad jihoamerickými solnými pláněmi Uyuni. Noční obloha nad izolovanými solnými pláněmi je křišťálově čistá díky čistému vzduchu a vzdálenosti od nejbližšího rušivého světla. Touha designéra přenést vzdálené galaxie do každé domácnosti po celém světě vyústila v inovativní řadu svíček s jemně blikajícím světlem.

Podívejte se na naši nabídku LED svíček zde!