Zdobení barvami – růžová a broskvová

VDECHNĚTE SVÉMU DOMOVU SVĚŽÍ VÍTR DÍKY RŮŽOVÉ NEBO BROSKVOVÉ BARVĚ

Kromě střechy nad hlavou je domov také místem, kde můžete odpočívat, být sami sebou a nabírat energii. Proto by měl mít domov také takový design interiéru, aby se v něm každý člověk cítil příjemně. To, díky čemu se doma cítíme dobře, je individuální, ale příjemné barvy a osobitost jsou na dlouhou trať. Pokud chcete své okolí obohatit o barvy, zvolte si barvu, která vám dělá radost. Pokud navíc milujete broskvové odstíny - například růžovou, růžovou nebo broskvovou - pak pro vás máme řadu svítidel a bytových doplňků, které jsou pro vás jako stvořené! Jemné růžové stínidlo kromě toho, že dodává teplo, také vytváří elegantní kontrast k šedým stěnám, modernímu betonovému vzhledu a přírodnímu vzhledu.Svěží závan s Globe


Pokud máte rádi ikonický design, eleganci a svěží barvy, pak byste mohli zvážit klasické závěsné svítidlo Globe v krásné broskvové barvě. Krásné svítidlo navrhl umělecký designér Verner Panton, který do kulovitého akrylového stínidla sochařsky zobrazil pět malých reflexních stínidel. Připomíná vznášející se mýdlovou bublinu a dokonale zapadá do hravého vesmíru Vernera Pantona.  Verner Panton navrhl VP Globe v roce 1969 s posláním vytvořit poutavou lampu s teplým světlem. Dnes je tato úspěšná lampa jednou z nejrozpoznatelnějších designových lamp a lampou, která získala status vysoké klasiky.

Od doby, kdy byla lampa poprvé představena, byla uvedena na trh v několika různých barvách, aby odpovídala měnícím se trendům v interiérovém designu. Závěsné svítidlo v broskvové barvě z roku 2021 dokonale zapadá do současných trendů a dodá vašemu interiéru závan čerstvého vzduchu. Jemná barva představuje snadný a elegantní způsob, jak dodat svému domovu svěží barvu, aniž by byla příliš dominantní.

Podívejte se na závěsné svítidlo Globe v dalších barvách zde!Maskulinní design v ženských barvách od Made By Hand


Snadný a flexibilní způsob, jak dodat místnosti nádech svěží barvy, je lampa. Při zdobení růžovou barvou však může být obtížné najít rovnováhu mezi dětskou a kočičí. Skvělým způsobem, jak výzdobu vyvážit, je doplnit ji jednoduchým a mužným vzhledem.

Máme mnoho svítidel v různých odstínech růžové - včetně svítidel od společnosti Made By Hand. Díky vysoce kvalitním materiálům a pozornosti věnované nejmenším detailům máte zaručený design, který je dospělý i stylový! V kombinaci s hrubě tkanou látkou a hranatým designovým jazykem vytvořila společnost Made By Hand lampy s dokonalou rovnováhou mezi mužským a ženským vzhledem.

Podívejte se na stylové lampy Knit Wit a Petite Machine zde!Elegance a styl od Design By Us


Pokud však chcete vytvořit zcela ženský výraz, měli byste zvolit měkké tvary. V sortimentu dekorativních svítidel Design By Us najdete svítidla s oblými tvary a ženskými odstíny. Zejména série New Wave a Ball působí elegantně díky krásnému stínítku z prachově růžového skla. Lampa má mosazné detaily, které jsou nejen super moderní, ale také dodávají lampě stylový vzhled.

Lampy jsou také skvělým kontrastem k moderním syrovým stěnám a betonovému vzhledu, který se stal v interiérovém designu populární, a zároveň krásným doplňkem industriálního stylu.

Podívejte se na krásná svítidla od Design By Us zde!Kovová verze růžové: růžové zlato od Light-Point


V roce 2020 uvedla společnost Light-Point na trh širokou řadu svých svítidel v nádherné kovové barvě; růžové zlato, známé také jako rose gold. Použijte ji a dodejte svému domovu sofistikovaný a okouzlující odstín růžové. Díky kartáčovanému povrchu má růžové zlato tlumený vzhled, který se snadno začlení do interiéru.

V moderním interiérovém designu dodá lampa s růžovým zlatem jinak strohému minimalistickému vzhledu spoustu života; obzvláště účinná je v kombinaci se studenějšími a neutrálnějšími barvami. Zkrátka ji lze použít v jakémkoli prostředí, kde chcete dodat nádech tepla a luxusu.

Podívejte se na kolekci růžového zlata značky Light-Point zde!
Bytové doplňky v broskvové a růžové barvě


Pokud se nemůžete nabažit ženského odstínu, máme pro vás kromě lamp i širokou nabídku bytových doplňků v těchto krásných barvách. Najdete zde jemný růžový polštář Dot Cushion od společnosti HAY; nádhernou deku Color Block v růžové a béžové barvě od společnosti Vitra; a box na rostliny od společnosti Ferm Living ve světlých odstínech.