Klasika se stylem: objevte barevné stolní lampy Apex od společnosti HAY!

8. prosince 2023
Klasika se stylem: objevte barevné stolní lampy Apex od společnosti HAY!
V nové stolní lampě, která se stala sérií Apex, britský designér John Tree převzal archetyp klasické stolní lampy a spojil jej s moderním smyslem pro barvy, aby vytvořil vzrušující a exkluzivní kolekci lamp s klasickými prvky a odlišným charakterem od tradičních stolních lamp. Díky elegantní chromované konstrukci a úžasnému vzoru na stropě je řada Apex jedinečným a okamžitě rozpoznatelným kusem funkčního designového umění.

Řadu lze díky její výjimečné všestrannosti a praktičnosti přizpůsobit nejrůznějším účelům

Řada se skládá ze stolních a stojacích lamp různých tvarů v nádherných barvách - od neutrálních přes jemné pastelové až po zářivé odstíny - a přináší tak úžasný výsledek. Kopule je leskle lakovaná a lze ji otáčet o 360 stupňů a upravovat tak směr světla, což poskytuje bezkonkurenční flexibilitu při navrhování osvětlení. Svítidlo se dodává s malou standardní sadou (E14 LED), která se hodí k mnoha různým tvarům svítidel. Flexibilní stínidlo umožňuje volit mezi účinným přímým a nepřímým osvětlením, a to otáčením stínidla tak, aby směřovalo světlo ke stěně nebo nahoru, aby se světlo rozptýlilo a doplnilo celkové osvětlení.

Protože se kolekce Apex skládá z různých stolních lamp a svítidel, lze ji přizpůsobit jakémukoli prostředí a interiéru. Stolní lampy lze umístit do kanceláře nebo ložnice, zatímco šroubovací svítidla se jednoduše přišroubují na stůl, polici, knihovnu nebo kamkoli jinam, kde je potřeba jasné světlo.

Podívejte se na celou řadu svítidel Apex zde.