Skvělá funkčnost a skvělý design

29. prosince 2023
Skvělá funkčnost a skvělý design
Flexibilita, všestrannost a elegantní design: všechny vlastnosti a výhody svítidla Lindby jsou spojeny v závěsném svítidle Biavera. Svítidlo má jednoduchý, decentní design. Hlava svítidla se skládá z krásné černě lakované přepážky a dvou světelných prvků s jemným niklovým povrchem, které se v krásných vlnách rozbíhají kolem těla svítidla. Vzniká tak zajímavý kontrast mezi lineárními a zakřivenými prvky, což zvyšuje vizuální přitažlivost lampy. Zároveň jsou všechny prvky zcela horizontální, což rozděluje světlo na velkou plochu a vytváří symetrii v celkové kompozici. Svítidlo šíří světlo směrem dolů, takže je ideální pro jídelní stůl, pracovní stůl, psací stůl nebo jakýkoli jiný povrch, který potřebuje přímé a praktické světlo.

Světelný zdroj je integrován do svítidla a skládá se ze světelných zdrojů LED podél každé části svítidla, které účinně a rovnoměrně svítí přes bílý kryt ve spodní části. Toto praktické svítidlo směřující dolů poskytuje široký paprsek světla pod tělem svítidla. Závěsné tyče jsou opatřeny protizávažím, které umožňuje nastavit výšku svítidla. Díky tomu je možné nezávisle polohovat a nastavovat rozložení světla nebo jeho ohnisko. Závěsné svítidlo Biaver má navíc integrovaný spínač a funkci stmívače, takže intenzitu světla lze regulovat pomocí standardního nástěnného vypínače bez nutnosti použití externích stmívačů. Díky třem nastavením: 100 %, 40 % a 10 % plného jasu dokáže zajistit správné osvětlení pro práci, volný čas nebo noční orientaci.

Společnost Lindby je známá svými moderními a funkčními svítidly, která nedělají kompromisy v designu ani kvalitě. Podívejte se na Lindby Biavera zde.